Makaslı Platform

Makinelerimiz güçlü kapasite, rahat çalışma, emniyet, güvenilirlik ve kaliteli parçalardan oluşma gibi avantajları bulunmaktadır. Makaslı platformlar daha verimli bir gün için uzun ömürlü performans sunar. Bu tip merdiven aracı iş veya dış alan inşaat veya bakım görevleri için idealdir. Daha uzun çalışma süresi için elektrikli makaslı platformları veya engebeli arazide dayanıklık için motorlu makaslı platformları seçebilirsiniz.

Sepetli Platform

Sepetli platform, pek çok sektörde kullanılabilen bir iş makinesidir. Sepetli platform kullanımı son zamanlarda oldukça artmıştır. Bunun nedeni ise sağladığı avantajlardır. Sepetli platform yaptığınız işlerde size oldukça büyük bir fayda sağlamaktadır. Hem iş gücünden kısarak maliyetini düşürmek hem de iş zamanını kısarak işlerinizi zamanında yapmak, sepetli platformlar ile mümkündür. Başta yüksek yapılar olmak üzere dış cephe, boya, badana, tamir ve tadilat gibi işler yoğunlukta olmak üzere pek çok sektör de hizmet verebilen sepetli platformlar, bu çeşitlilik nedeniyle de sıkça talep edilmektedir.

You may also like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2000’den bu yana 10 tondan 100 tona kadar araçlarımız ile Firmamız Iğdır ve çevre ilçelere hizmet vermektedir Deneyimli operatörlerimiz “G” sınıfı operatör belgesine sahiptir. Parkımızda bulunan makinalarımız standartlara uygunluklarıyla birlikte periyodik muayenelidir. Profesyonel kadromuz ve son teknoloji araçlarımızla projelerinizde size çözüm ortağı olmaktan onur duyarız.

Site Haritası

İletişim Adressleri

Karaağaç, Şht. Vahap Akar Cd. No:4, Iğdır Merkez

Telefon: +90 532 720 93 18
E-posta: info@igdirvinc.com.tr

Copyright © 2023. Tüm Hakları Saklıdır. Tekno Reklam Ajansı Tasarlamıştır.

Mesaj Gönder
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Bizi Ara